MOOH koncept "Urob si sám"

Prebuďte v sebe stavitela a užite si vytváranie vlastného jedinečného projektu.


Výberom naších skeletov pre svojpomocné dokončenie získate aj technické návody a výpočty zrozumiteľné aj pre domácich majstrov. Prevezmite kontrolu nad svojím projektom a urobte si všetko alebo aspoň veľkú časť prác svojpomocne. O základ sa postaráme my a vy budete potrebovať len materiál podľa svojich predstáv, vedieť merať, rezať, šroubovať a podobne. Náročnejšie a odborné práce ako napríklad elektroinštalácia a vodoinštalácia môžete zveriť odborníkom v remesle. 

Poskytujeme prehľadnú dokumentáciu pre profesionálov a presné výpočty, ktoré vám pomôžu riadiť váš projekt a udržať rozpočet pod kontrolou. Keď si vyberiete MOOH koncept "Urob si sám", nekupujete len kvalitný skelet s 50-ročnou zárukou.

Úspora a rýchlosť

MOOH koncept je bezkonkurenčným riešením v pomere ceny a kvality na trhu. Navyše už nemusíte čakať mesiace na mobilný či záhradný dom. S nami výrazne šetríte čas aj peniaze. Dodáme vám skelet mobilného domu na prívese alebo predmontované diely pre modulárny alebo záhradný dom a garáž do niekoľkých dní od objednania. Ak ste skúsený domáci majster alebo profesionálna stavebná firma, náš koncept je navrhnutý a dostupný pre všetkých.

Jednoduché dokončenie podľa seba

Máte obavy z dokončenia stavby svojpomocne? Nemusíte. Náš koncept obsahuje inštrukcie a návody, vďaka ktorým na nič nezabudnete a jednoducho zvládnete každy krok. Navyše náš skúsený tím je vám kedykoľvek k dispozícii a poradí vám aj s výberom vhodných stavebných materiálov. Na našom youtube kanále nájdete aj užitočné a inšpiratívne videá.


Ekologické a moderné bývanie

Koncept MOOH nie je len o úspore financií, ale aj o šetrení prírody resp. udržateľnom, ekologickom bývaní. Naše mobilné a modulárne domy sú vyrobené z prírodných a recyklovateľných materiálov a preto sú priateľské k životnému prostrediu. Tento životný štýl sa stáva čoraz populárnejším a nie je už len o šetrení nákladov.

Inšpirujte sa na našom Youtube kanále

Spojte sa s ďalšími domácimi majtrami, ktorí si zakúpili naše skelety, zdielajte svoje skúsenosti a inšpirujte sa od ostatných.